Зеленський зізнався, чому спілкується з виборцями через соцмережі

2235
Зеленський зізнався, чому спілкується з виборцями через соцмережі - today.ua
Фото fb/official.zelenskiy

Кандидат у президенти, шоумен Володимир Зеленський, який, здається, всіляко уникає появ на публіці в передвиборний період, зазнався, що й надалі, в разі свого обрання, збирається комунікувати з українцями через соцмережі.

За його словами, Зеленського запевняли, що в першому турі він програє, оскільки не робить “ставку на телевізор”, а люди, які сидять у Фейсбуці, не прийдуть на вибори, тому що більш ліниві з точки зору змін.

“Ми в це не повірили”, – підкреслив Зеленський, зазначивши, що його вже давно щодня кличуть у політичні програми на телебаченні.

Зеленський зазначив, що “поставив” не на постійне миготіння на екрані, а як раз на рідкісні появи на “блакитному екрані”.

“Це як у старі часи, ще в радянський час, всі бігли: “Що сьогодні? “Сімнадцять миттєвостей весни” або там “Слуга народу”, – згадав кандидат, як у часи СРСР сусіди разом дивилися телевізор і обговорювали кожну серію.

Нагадаємо, представники виборчих штабів кандидатів у президенти Петра Порошенка і Володимира Зеленського уклали угоду про оренду НСК “Олімпійський” 19 квітня.

Володимир Зеленський пізніше заявив про початок розповсюдження квитків на дебати зі своїм опонентом на виборах.

загрузка...