Зеленський виступив за закриття інтернатів

Зеленський виступив за закриття інтернатів - today.ua

Президент Володимир Зеленський виступає за закриття всіх інтернатних закладів з виховання дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. Про це він заявив під час зустрічі з опікунами, батьками-усиновлювачами та прийомними батьками, яка відбулася 30 вересня, у День усиновлення. Про це передає прес-служба глави держави.

Під час зустрічі Зеленський подякував тим людям, що роблять “велику справу”, яку “не робить наша держава”. За його словами, в Україні зараз діє більше 700 інтернатних установ. Президент підтримує введення системи виховання дітей і формування сімейної політики держави, спрямованої на підтримку сім’ї і вважає, що всі діти повинні жити в повних сім’ях.

“Там дуже багато дітей. І, звичайно, наше бажання – щоб інтернатів не було. Діти повинні бути в сім’ях – жити, рости і відчувати себе звичайними щасливими дітьми”, – підкреслив глава держави.

За словами Зеленського, є безліч “західних прикладів зірок, великих людей, які виховувалися прийомними батьками або батьками-вихователями”.

Міністр соціальної політики Юлія Соколовська також висловилася на підтримку того, що кожна дитина повинна жити в родині чи в умовах, наближених до сімейних, і зазначила, що уряд визначив це одним із пріоритетів Мінсоцполітики.

За її словами, важливо, що ця тема обговорюється в той час, коли формується бюджет країни на наступний рік і є можливість закласти фінансування правильних ініціатив.

“Щоб не фінансувати інтернати, а навпаки – щоб величезні кошти, які виділяються на інтернатного утримання дітей, ми могли направити в сім’ї, які можуть дати цим дітям краще майбутнє”, – сказала Соколовська.

Раніше повідомлялося, що в День усиновлення Олена Зеленська закликала українців згадувати про дітей, позбавлених батьківського піклування, не тільки раз у рік, але й завжди пам’ятати, що “десь поруч б’ється маленьке сердечко, яке потребує любові та турботи”.

Місячний календар стрижок на квітень 2020 року: найбільш вдалі дні для зміни іміджу
Місяць надає відчутного впливу на всіх живих істот, що населяють планету Земля. В тому числі і на людей. Саме тому вчасно зроблена стрижка може зміцнити...
Корольова розлютила Мережу знімком святкового застілля під час епідемії: “Вам ще Лещенка бракує”
Наташа Корольова мимоволі стала жертвою запеклих нападок у Мережі. Співачка мала необережність привітати з днем народження свого сусіда гумориста Володимира Винокура, якому 31 березня виповнилося...
Чебуреки з м’ясом і зеленню: найкращий рецепт узбецької кухні
Чебуреки з м’ясом і зеленню виходять хрусткими, соковитими і дуже смачними. Готувати їх нескладно, впорається навіть початківець кулінар. Але тут важливо знати кілька секретів. Чебуреки...
Волочкова розповіла про сексуальні домагання відомого чоловіка
Анастасія Волочкова, відома своєю епатажністю та прямолінійністю, розповіла, що свого часу їй довелося відчути на собі наполегливі сексуальні домагання відомого і впливового чоловіка. Йдеться про...
Антисептик для рук може бути небезпечний: коли не можна обробляти шкіру засобом
Антисептик для рук далеко не завжди є ефективним захистом. Експерти кажуть, що в ряді випадків використання дезінфікуючих засобів загрожує важкими наслідками. Так, американський мікробіолог Девід...