Зеленський виступив за закриття інтернатів

Зеленський виступив за закриття інтернатів  - today.ua

Президент Володимир Зеленський виступає за закриття всіх інтернатних закладів з виховання дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. Про це він заявив під час зустрічі з опікунами, батьками-усиновлювачами та прийомними батьками, яка відбулася 30 вересня, у День усиновлення. Про це передає прес-служба глави держави.

Під час зустрічі Зеленський подякував тим людям, що роблять "велику справу", яку "не робить наша держава". За його словами, в Україні зараз діє більше 700 інтернатних установ. Президент підтримує введення системи виховання дітей і формування сімейної політики держави, спрямованої на підтримку сім'ї і вважає, що всі діти повинні жити в повних сім'ях.

"Там дуже багато дітей. І, звичайно, наше бажання - щоб інтернатів не було. Діти повинні бути в сім'ях - жити, рости і відчувати себе звичайними щасливими дітьми", - підкреслив глава держави.
Зеленський виступив за закриття інтернатів

За словами Зеленського, є безліч "західних прикладів зірок, великих людей, які виховувалися прийомними батьками або батьками-вихователями".

Міністр соціальної політики Юлія Соколовська також висловилася на підтримку того, що кожна дитина повинна жити в родині чи в умовах, наближених до сімейних, і зазначила, що уряд визначив це одним із пріоритетів Мінсоцполітики.

За її словами, важливо, що ця тема обговорюється в той час, коли формується бюджет країни на наступний рік і є можливість закласти фінансування правильних ініціатив.

"Щоб не фінансувати інтернати, а навпаки - щоб величезні кошти, які виділяються на інтернатного утримання дітей, ми могли направити в сім'ї, які можуть дати цим дітям краще майбутнє", - сказала Соколовська.

Раніше повідомлялося, що в День усиновлення Олена Зеленська закликала українців згадувати про дітей, позбавлених батьківського піклування, не тільки раз у рік, але й завжди пам'ятати, що "десь поруч б'ється маленьке сердечко, яке потребує любові та турботи".

Україну накриють дощі з грозами і 30-градусна спека: синоптики розповіли про погоду на початок тижня
Погода в Україні в найближчі кілька днів буде досить мінливою. Якщо на заході і в центрі країни стовпчики термометрів опустяться до +20... +22 і дощі ...
Пора закінчувати з карантином: учені дали свій прогноз щодо завершення епідемії коронавірусу
В Україні пора закінчувати з карантином і повертатись до нормального життя. Учені-математики спрогнозували ймовірні сценарії, як усе відбуватиметься, ...
Київські школярі записали скандальне відео про ненавись до кримських татар: у Мережі опубліковано вибачення
В одній з київських шкіл розгорівся скандал після здачі ЗНО з історії. Випускники столичної школи №90 опублікували в Мережі відео, на якому ображали к...
Зеленський пропонує “долар по 30“: яким буде курс валют в Україні в найближчому майбутньому
Президент Володимир Зеленський заявив про ймовірність підвищення курсу валют в Україні до 30 гривень за долар. Саме такий курс закладено в національно...
Українців можуть позбавити заслужених пенсій: названо головний мінус накопичувальної пенсійної системи
Накопичувальна пенсійна система, яку планують запустити в Україні з 2021 року, має істотний недолік. Перераховані українцями в накопичувальні пенсійні...