Зеленський втрачає підтримку українців: з'явились свіжі рейтинги президента

Рейтинг президента України Володимира Зеленського почав падати. Про це свідчать дані соціологічного опитування, проведеного фондом "Демократичні ініціативи" ім. І. Кучеріва та Київським міжнародним інститутом соціології.

Зеленський втрачає підтримку українців: з'явились свіжі рейтинги президента - today.ua

Зазначається, що після вступу на посаду президента рейтинг оцінки діяльності Володимира Зеленського впав на 2%.

За даними соцопитування, проведеного "Демократичними ініціативами" і КМІС в серпні 2019 року, 62,8% респондентів позитивно оцінювали перші кроки Володимира Зеленського на посаді глави держави.

Так, 23% опитаних оцінюють їх повністю позитивно, 39,8% - переважно позитивно, 9,5% - переважно негативно, 3,5% - повністю негативно, 24,2% - не змогли відповісти.

У січні 2020 року діяльність Зеленського у якості глави держави позитивно оцінили 60,3% опитаних (16,3% повністю позитивно, 44% - переважно позитивно), негативно - 24,9% (17,4% - переважно негативно і 7,5% повністю негативно), а 14,8% не змогли відповісти.

Нагадаємо, раніше директор Фонду “Демократичні ініціативи” Ірина Бекешкіна розповіла, що президент України Володимир Зеленський може відчути рейтинг, що похитнувся, у зв’язку з підтримкою особливого статусу Донбасу, падінням економіки й тиском на волонтерів.

За словами соціолога, безумовно питання особливого статусу Донбасу впливає на рейтинги Володимира Зеленського. При цьому, на її думку, ще є час переконувати громадян у необхідності такого кроку.