Зеленський прибрав охорону біля Адміністрації президента

З ранку вівторка, 21 травня, вже на наступний день після інавгурації, президент Володимир Зеленський прибрав пости охорони по дорозі до будівлі Адміністрації президента на вул. Банковій.

Зеленський прибрав охорону біля Адміністрації президента  - today.ua

Військовослужбовці Національної гвардії, що раніше вимагали у громадян, які йшли до АП з боку Інститутської та Лютеранської, пред'являти документи, тепер відсутні на своїх "робочих місцях".

Зеленський прибрав охорону біля Адміністрації президента

У той же час ворота, що закривали головний вхід до резиденції глави держави, відкриті "нарозхрист".

Зеленський прибрав охорону біля Адміністрації президента

Нагадаємо, під час інавгурації Зеленський заявив, що розпускає Верховну Раду восьмого скликання. Однак перед цим він закликав народних депутатів прийняти закони про незаконне збагачення, скасування депутатської недоторканності, а також звільнити главу Служби безпеки України Василя Грицака, Генерального прокурора Юрія Луценка і міністра оборони Степана Полторака. На це Зеленський дав парламентарям два місяці.

Також ми писали, що глава СБУ і командувач Силами спеціальних операцій Ігор Луньов не віддали честь на урочистій частині інавгурації головнокомандувачу.

Зауважимо, що за процесом інавгурації на майдані біля Верховної Ради спостерігали близько 3 тисяч громадян при 3,5 тисячах правоохоронців.

ДЖЕРЕЛОУП