Зеленський прокоментував чутки про високу вартість свого лікування в “Феофанії“

Президент України Володимир Зеленський проходить лікування від коронавіруса в столичній лікарні "Феофанії" в ізольованій палаті. Відомо, що стан глави держави не важкий, хвороба проходить у легкій формі, але він відокремився від сім'ї і поки тест не покаже негативний результат, Зеленський буде перебувати на самоізоляції.

Зеленський прокоментував чутки про високу вартість свого лікування в “Феофанії“ - today.ua

Перебуваючи у відомчій лікарні, Зеленський продовжує виконувати свої робочі обов'язки. Для цього є всі умови. І кабінет для переговорів, і спецзв'язок. Президент зняв уже два відеозвернення до українського народу в рамках свого нового відеоблогу. В одному з відео президент відповів на чутки щодо високої вартості лікування. Українці в Мережі заговорили про те, що нібито лікування Зеленського в "Феофанії" обходиться бюджету країни в мільйони гривень.

Президент назвав дані про те, що його утримання в лікарні "Феофанія" обходиться в мільйони, фейком, який поширюють його політичні опоненти.

"Я перебуваю в лікарні на загальних умовах, як і всі інші пацієнти", - заявив президент України.

Володимир Зеленський постарався перевести в жарт всі чутки і додав, що "не приймає близько до серця опонентів, які радіють його хворобі".

"Кажуть, головна запорука швидкого одужання - це, дійсно, гарний настрій. Тому, як це не парадоксально, але хочу подякувати нашим постійним опонентам за фейк про те, що моє лікування коштує мільйони гривень в день. Дякую, що даєте можливість посміятися, піднімаєте настрій і дбаєте таким чином про моє здоров'я ", - додав президент.

Нагадаємо, Володимир Зеленський звернувся до мерів міст, які відмовилися вводити "карантин вихідного дня" всупереч вимогам влади.

ДЖЕРЕЛОnv.ua