Зеленський пообіцяв квартири родинам чотирьох загиблих військових

Президент України Володимир Зеленський провів нараду з військовим керівництвом щодо ситуації на сході України. Під час наради йшлося, зокрема, про обстріл, який, попри оголошене "хлібне перемир’я", стався біля Павлополя 6 серпня, і в результаті якого загинуло четверо українських військових. Про це повідомляється на сайті глави держави.

Зеленський пообіцяв квартири родинам чотирьох загиблих військових - today.ua

Під час наради Володимир Зеленський доручив виділити родинам загиблих квартири.

Також глава держави розповів, що планує провести телефонну розмову з президентом Франції Еммануелем Макроном під час свого візиту до Турецької Республіки, який розпочинається сьогодні. Він також зазначив, що готовий невідкладно повернутися на батьківщину у разі ускладнення ситуації на сході.

"Хочу зв'язатися найближчим часом з пані Меркель і домовитися про термінову зустріч, щоб ми більше не казали одне одному, що у цьому році повинна бути зустріч у Нормандському форматі. А скільки ще людей можуть загинути в цьому році?" – запитав Зеленський.

Зі свого боку начальник Генерального штабу – Головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак повідомив, що наразі резерви української армії перебувають у визначених місцях у стані боєготовності.

Нагадаємо, також Володимир Зеленський повідомив, що сьогодні зранку він провів телефонну розмову з президентом Росії Володимиром Путіним у зв'язку із загибеллю чотирьох військових на Донбасі.