Зеленський доручив Кабміну спростити в’їзд і виїзд з ОРДЛО

Зеленський доручив Кабміну спростити в'їзд і виїзд з ОРДЛО - today.ua
Loading...

Президент України Володимир Зеленський доручив Кабінету міністрів опрацювати питання спрощення в’їзду осіб, переміщення товарів на тимчасово окуповані території Донбасу і виїзду осіб з таких територій. Відповідний указ №738/2019 опубліковано на офіційному сайті глави держави.

Так, указ “Про невідкладні заходи щодо створення умов для переходу громадян і проїзду автотранспорту через річку Сіверський Донець у Станично-Луганському районі Луганської області та на відповідних контрольних пунктах в’їзду/виїзду” було підписано Зеленським сьогодні, 7 жовтня.

Також президент доручив українському уряду опрацювати питання щодо надання на контрольних пунктах в’їзду/виїзду медичної допомоги, допомоги у пересуванні осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

Кабмін також має відпрацювати питання доцільності здійснення функцій з облаштування, утримання та обслуговування контрольних пунктів в’їзду/виїзду на Донбасі певним центральним органом виконавчої влади.

Нагадаємо, також раніше глава Міністерства закордонних справ Вадим Пристайко заявив про готовність української влади відновити залізничне сполучення з окупованими територіями Донбасу.

Як відомо, 4 жовтня у Станиці Луганській відкрили тимчасовий обхідний міст на лінії розмежування. Планується, що міст проіснує максимум два місяці – доки не закінчиться відновлення стаціонарного мосту.

Сіртфуд-дієта: новий спосіб швидкого схуднення
Сіртфуд-дієта (Sirtfood) – новий спосіб швидкого схуднення, який вже став фаворитом зірок у Європі і славиться тим, що дозволяє червоне вино та шоколад. Дієту Sirtfood...
Регіна Тодоренко розповіла, чому не може привезти Топалова до Одеси
Регіна Тодоренко Ксенії Собчак розповіла про те, як змінилося її життя після того, як вона покинула шоу “Орел і Решка”. За цей час співачка встигла...
Любовний гороскоп: хто із знаків Зодіаку знайде своє кохання вже у грудні
Деяким представникам знаку Зодіаку пощастить у коханні вже у грудні. Це може бути зустріч з людино, яка повністю змінить ваше життя. Кому ж несказанно повезе...
ТОП-3 порід собак з найвищим рівнем інтелекту
Вже ні для кого не секрет, що собаки – одні з найрозумніших тварин в світі. Однак є породи, які відрізняються особливо високим рівнем інтелекту. Такі...