Зеленський пообіцяв зробити в Україні “дзеркальні“ дороги

Новообраний президент України Володимир Зеленський пообіцяв зробити в Україні "дзеркальні» дороги". Правда, на це йому знадобиться п'ять років. Відповідне відео було опубліковано на Facebook-сторінці підприємця Олександра Хмельковського.

Зеленський пообіцяв зробити в Україні “дзеркальні“ дороги - today.ua

Володимир Зеленський звернувся до своїх прихильників, автомобілістів, які влаштували "Автопробіг єдності" в його підтримку.

"Хлопці, привіт, вибачте, що так пізно. Я вам вдячний за "Прапор єдності", за ваш автопробіг з усіх областей України. Я вдячний за підтримку. Моя перемога - це наша з вами перемога", - сказав у відеозверненні Зеленський.

За словами Зеленського, автомобілісти самі могли переконатися, в якому поганому стані знаходяться дороги в Україні.

Новообраний президент України пообіцяв, що зробить все можливе, щоб через п'ять років автопробіг проходив по нормальних дорогах.

"Я вам обіцяю... Я не можу обіцяти, але я зроблю все, щоб наступного разу через п'ять років, ви нормально, в кайф приїхали до нас по нормальних дзеркальних дорогах", - заявив Зеленський.

Раніше обраний у другому турі президентських виборів шоумен Володимир Зеленський провів зустрічі з усіма релігійними лідерами України. Після цього на сторінці Зеленського у “Фейсбуці” з’явилося відеозвернення голів всіх релігійних конфесій до жителів окупованого Донбасу та анексованого Криму.

  • ТЕГИ