Затримка індексації пенсій: міністр соцполітики звернулась до українців

Марина Лазебна, нова очільниця Міністерства соціальної політики, пообіцяла виплату індексованих пенсій протягом поточного року. Про це вона сказала в ефірі одного з українських телеканалів.

Затримка індексації пенсій: міністр соцполітики звернулась до українців - today.ua

За її словами, з 1 квітня 2020 року Кабмін планує почати роботу над цим питанням, і вже протягом 2020 року 11 млн пенсіонерів отримають обіцяні виплати.

"Я хотіла б запевнити наших пенсіонерів. Близько 11 мільйонів пенсіонерів в цьому році обов’язково отримають індексовані пенсії. Це підвищення відбудеться протягом року. Ми розпочинаємо цю роботу вже з 1 квітня", – сказала нова очільниця Мінсоцполітики.

Відомо, що в поточному році індексація пенсій складе 11% - тобто 50% від інфляції та 50% від середньої заробітної плати за даними попереднього року.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський констатував, що реальних кроків у бік підвищення пенсій з боку колишнього уряду Олексія Гончарука зроблено не було. Глава держави, виступаючи у Верховній Раді в день голосування за відставку Кабміну, також нагадав, що в Україні налічується 11 мільйонів пенсіонерів, з яких дуже багато отримують менше двох тисяч гривень.