Закриття Шулявського мосту: кияни скаржаться на масштабні затори

1750
Закриття Шулявського мосту: кияни скаржаться на масштабні затори - today.ua

Шулявський міст у столиці закрили на капітальний ремонт, у зв’язку з чим кияни змушені стояти в кілометрових заторах на проспекті Перемоги.

У годину пік, згідно з даними сервісу Google Maps, у бік центру Києва затор тягнеться по проспекту Перемоги від станції метро “Житомирська” до станції метро “Шулявська”. Крім того, тягнуться прилеглі до проспекту Перемоги вулиці Дегтярівська і Миколи Василенка. Також у бік центру столиці стоїть у заторах вулиця Борщагівська від проспекту Космонавта Комарова. Дорожній затор тягнеться і до вулиці Вокзальної. На проспекті Перемоги встановили новий світлофор, перед яким варто об’їжджати міст.

За словами робочих, ремонт триватиме півтора року. На даний момент на Шулявському мосту відбувається демонтаж конструкцій, зокрема, контактної мережі, опор освітлення, карнизних блоків, консолей тротуару, самих балок прогонових будівель. Шляхопровід розберуть повністю. До кінця сьогоднішнього дня робітники повинні були демонтувати весь асфальт.

Водіїв просять з розумінням поставитися до незручностей в районі Шулявського мосту і, щоб уникнути заторів, заздалегідь вибирати об’їзні шляхи.

  • рух по вулиці Олександра Довженка — вулиці Вадима Гетьмана (в бік Караваєвих дач) буде здійснюватися по вулицях: Антона Цедика (вулиця Ежена Потьє), Петра Нестерова з виїздом на проспект Перемоги (на цій ділянці проспекту Перемоги буде встановлено тимчасовий світлофор), Гарматній, Виборзькій і поверненням на вулицю Вадима Гетьмана;
  • по вулиці Вадима Гетьмана — вулиці Олександра Довженка (у бік вулиці Теліги) буде збережено існуючий виїзд на проспект Перемоги з можливістю прямого перетину проспекту з виїздом на вулицю Олександра Довженка (на цій ділянці також буде встановлено тимчасовий світлофор);
  • односторонніми будуть вулиці Антона Цедика (Ежена Потьє) до вулиці Петра Нестерова і вулиці Петра Нестерова в напрямку проспекту Перемоги (буде встановлений тимчасовий світлофор).

Раніше Today.ua повідомляв, що переможцем тендеру на проведення реконструкції Шулявського шляхопроводу стала фірма ТОВ “Північноатлантичний будівельний альянс”.

загрузка...