З 1 січня “Укрпошта” підвищує тарифи

438
З 1 січня "Укрпошта" підвищує тарифи - today.ua

З 1 січня 2019 року “Укрпошта” підвищує вартість універсальних послуг з пересилання простої письмової кореспонденції вагою від 1 г до 3 кг.

Так, тарифи підвищуються на 14,3% для непріоритетних, а також на 11,1% – для пріоритетних відправлень.

Крім того, підвищується вартість пересилань відправлень “Стандарт”, “Експрес” та SmartBox.

В “Укрпошті” наголошують, що це другий етап підвищення, затверджений Національною комісією, що здійснює держрегулювання в сфері зв’язку та інформатизаціі.

При цьому вартість універсальних послуг з пересилання простих бандеролей вагою до 3 кг залишиться незмінною.

Таким чином, з 1 січня вартість пересилання відправлення за тарифом “Стандарт” вагою 10 кг становитиме 42 грн у межах області, 48 грн – у межах України. Наразі на відповіідні послуги діють тарифи 39,6 грн і 45,6 грн. За відправлення вагою 30 кг доведеться заплатити 80 грн у межах області (зараз – 75 грн), 85 грн – у межах України (зараз – 81 грн).

Натомість після підвищення тарифів збільшуться і допустимі розміри відправлення – до 70 см по довгій стороні (зараз – 50 см).

Також на 3 грн підвищиться адресний забір відправлення – він складатиме 15 грн.

Що стосується вартості пересилання в тарифній лінійці “Експрес” вагою 10 кг, з 1 січня вона становитиме 49 грн у межах області (зараз – 44 грн), 55 грн – у межах України (зараз – 50 грн). За відправлення вагою 30 кг доведеться сплатити 90 грн у межах області (зараз – 84 грн), 95 грн – у межах України (зараз – 90 грн).

Нагадаємо, раніше керівництво “Укрпошти” заявило про можливі затримки з доставкою кореспонденції у семи областях країни через складні погодні умови на території України.

Також “Укрпошта” збирається переглянути тариф на доставку пенсій українцям.

загрузка...