Епіфаній висловився про “розкол” в ПЦУ

2834
Епіфаній висловився про "розкол" в ПЦУ - today.ua

Предстоятель Православної церкви України (ПЦУ) Блаженніший митрополит Епіфаній заявив, що ніякого розколу в ПЦУ немає і не буде. Про це повідомляє прес-служба ПЦУ.

«Розколу в Українській православній церкві немає і не буде. Кожен ієрарх має певні думки, але ми повинні спільно будувати майбутнє єдиної Помісної Української православної церкви», — заявив митрополит Епіфаній.

Предстоятель Православної церкви України також заявив, що не згоден з недавніми висловлюваннями постійного члена Синоду ПЦУ, патріарха Філарета, який в минулому очолював Українську православну церкву Київського патріархату.

«Ми поважаємо святійшого патріарха Філарета, але не підтримуємо думки, які він висловив в останні дні», — додав Епіфаній.

Епіфаній вважає, що на нинішньому етапі ПЦУ, перш за все, потрібно рухатися вперед і розвивати майбутнє.

«Віримо в те, що надалі будемо рухатися вперед і розвивати нашу церкву та йти до визнання нас з боку інших помісних церков. Перед нами стоїть багато завдань, які повинні втілювати в життя як визнана церква», — зазначив глава ПЦУ Епіфаній.

Раніше Епіфаній сказав, що на президента Зеленського покладається обов’язок забезпечувати захист від агресії з боку Росії, щодня давати відсіч військовим, дипломатичним, економічним, інформаційним зазіханням на Україну, наближаючи її до перемоги і відновлення територіальної цілісності, досягнення справедливого миру.

загрузка...