Якою буде зима в Україні: з'явився прогноз

У листопаді на українців очікують температурні перепади погоди. Якщо у перший тиждень наступного місяця ртутні стовпчики піднімуться до +7-9 вдень, то у наступні тижні вже буде прохолодніше, до -2-3 градусів. До кінця місяця температура знизиться до -7-12 градусів. Про це повідомив синоптик Леонід Горбань.

Якою буде зима в Україні: з'явився прогноз - today.ua

Він додав, що перший зимовий місяць грудень очікується ще з більшими перепадами.

У перші дні грудня нас очікує мінусова температура в межах -2-4 градусів, далі потепліє до +5. Температурні коливання будуть продовжуватись до кінця місяця. На кінець грудня будемо очікувати до -6 градусів. Щодо опадів, у грудні місцями очікується дощ з мокрим снігом. Але по-справжньому засніжить в Україні з 28 грудня, і сніг затримається навіть на новорічні свята.

Січень зустріне нас температурою до -6. Далі, до середини місяця буде не так холодно, до +4 градусів. А вже потім на українців очікуватиме значне похолодання. Найсильніші морози прийдуть в Україну 22 січня - температура опуститься до позначки  -25 градусів.

Лютий буде морозним. На початку місяця очікується до -12-14 градусів, після 10 числа температура знизиться до -25. З 23 лютого очікуватиметься поступове потепління до  +5-7 градусів. В кінці місяця плюсова температура буде чергуватися з мінусовою.

Синоптик запевняє, що і початок березня, як завжди, буде холодним. Вперший тиждень березня очікується до -14 градусів морозу, а у 20-х числах місяця будуть легкі заморозки.

За народними прикметами, якщо грудень сухий - буде довга весна; якщо січень холодний, то липень буде сухий і спекотний; якщо лютий сніжний – квітень буде дощовий.

Раніше повідомлялося, що цього року перший сніг в Україні випав у Карпатах 25 вересня.

ДЖЕРЕЛОУкраїнські новини