Як відсвяткувати Новий рік 2020: найкращі місця для зимової подорожі

Вже зовсім скоро настануть зимові свята, і безліч українців поїдуть у відпустки. Якщо ви досі не знаєете, як провести Новий рік 2020, пропонуємо декілька цікавих варіантів.

Як відсвяткувати Новий рік 2020: найкращі місця для зимової подорожі - today.ua

Як відомо, найкращий подарунок - це враження, тож пропонуємо у Новий рік 2020 не відмовляти собі і своїй сім'ї в такому подарунку.

Стокгольм

Одна з найпопулярніших ідей для зустрічі Нового року 2020 в Стокгольмі – музей під відкритим небом "Скансен". Тут вечір починається колоритними розвагами у традиційному шведському стилі, потім - екскурсія казково прикрашеними до Різдва будиночками, де кожен зможе ознайомитись зі шведською історією і культурою. Також на гостей чекає маса веселих ігор для дітей і дорослих.

Ковзанки Амстердама

Наприкінці листопада в Амстердамі традиційно вже відкриваються ярмарки, де можна придбати різноманітні голландські ласощі. Також в Амстердамі відбудеться фестиваль світла – Amsterdam Light Festival. Всі відомі будівлі і пам'ятки міста порадують око спеціальною підсвіткою.

Ілюмінацію вмикатимуть щовечора починаючи з 28 листопада 2019 року і аж до 19 січня 2020 року.

Діснейленд

Якщо ви оберете Париж для святкування Нового року 2020, цей відпочинок вам точно запам'ятається надовго. Але найцікавіше буде поїхати в Діснейленд. Щороку в Діснейленді влаштовують масштабні вистави і особливі паради з приводу зимових свят.

Лондон

На батьківщині Гаррі Поттера можна відвідати Країну Чудес (London Wonderland) в Гайд-парку. Також гості міста можуть подивитись новорічний феєрверк зі знаменитого колеса огляду London Eye, разом з Біг-Беном відрахувати удари до півночі та заспівати разом з натовпом Auld Lang Syne.

Раніше Today.ua писав про те, як накрити святковий стіл, щоб привернути удачу.