Як розпочати свій шлях у IT-сфері

Якщо ви хочете розпочати свій шлях у IT-сфері, вам варто пройти курси програмування. Які здібності у вас з'являться.

Як розпочати свій шлях у IT-сфері - today.ua

Сьогодні IT-індустрія є найпрестижнішою і швидко розвивається у всьому світі. Професійні програмісти потрібні завжди та скрізь. Освоїти професію з нуля сьогодні може кожен, хто має величезний стимул і бажання змінити якість свого життя. Адже актуальність даної професії виводить її в топ найоплачуваніших у нашій країні. Нині в Україні існує безліч освітніх проектів та курсів з підготовки програмістів різного рівня. Проте новачкам найкраще стартувати саме з курсів програмування. ITEA — це сучасний всеукраїнський освітній проект, який проводить підготовку програмістів-початківців та розвиток фахівців з певними знаннями в галузі IT-індустрії.

Переваги освітнього проекту

Як розпочати свій шлях у IT-сфері

Понад 16 тисяч студентів вже обрали курси програмування від ITEA і не помилилися. Освітній проект виправдовує себе на всі сто відсотків, має низку переваг перед іншими альтернативними способами вивчення IT-сфери:

Тут збираються невеликі групи студентів, щонайбільше до дванадцяти осіб.
На курсах викладають досвідчені практики із топових IT-компаній країни.
Кожен студент допускається до участі у різноманітних заходах від ITEA.
Студенти курсів обертаються у колі досвідчених програмістів. Вони заводять нові знайомства, приєднуються до закритих угруповань IT-професіоналів.
Після завершення курсів програмування студент отримує якісну консультацію щодо подальшого працевлаштування та рекомендації кращих фахівців.
Співпраця з платформою Jungo дозволяє програмісту-початківцю пройти стажування в кращих IT-компаніях країни з подальшим працевлаштуванням.

Почніть свій шлях до IT

У сфері програмування існує безліч напрямів, які дуже різняться між собою. Як вибрати заняття до душі та своїх здібностей? Якщо у вас виникають питання такого плану, тоді вам обов'язково варто отримати безкоштовну консультацію від ITEA. Досвідчені консультанти допоможуть виявити ваші потреби, направити вас у потрібне русло. Замовивши консультацію, ви нічого не втрачаєте, навпаки набуваєте можливості зрозуміти себе та свої сили. Курси програмування розроблені як дорослих, так дітей. Починати свій шлях у сфері програмування варто з навчання та практики. Удосконалюйтесь разом із професіоналами ITEA.