Як отримати українську середню освіту за кордоном?

Автор: ...

Кожна людина має право на освіту, та через військові дії на території України багато родин були змушені виїхати за кордон.

Як отримати українську середню освіту за кордоном? - today.ua

Незважаючи на можливість вивчати дітей у місцевих школах, багато емігрантів планують повернутися на Батьківщину. Вони зацікавлені у тому, щоб їхні діти продовжували навчання за українською шкільною програмою. У такому випадку дистанційне навчання стає єдиним можливим варіантом.

Однією з найвідоміших і найкращих дистанційних шкіл в Україні є Онлайн-школа «Альтернатива». Вже 7-ий рік вона успішно надає освітні послуги й готує найкращих випускників країни. Також «Альтернатива» пропонує чимало пільг для різних категорій, щоб українська освіта була доступною для кожного.

"Альтернатива" - це ТОП. Твій Освітній Помічник

Популярні зараз

З'явилася інформація про підвищення пенсії українцям віком від 65 років

В Україні незабаром з'являться нові гроші, - НБУ

Київська фірма “кинула“ 70 людей, обіцяючи доставити автомобілі із США

Українцям виділять додаткову допомогу ООН напередодні новорічних свят

Заняття у такій школі проходять за відеоуроками й конспектами у зручний для учня час, що дає можливість поєднувати навчання з іншою школою. Майже кожен урок передбачає тренувальні й контрольні тести, а деякі ще й творчі. Така система оцінювання є прозорою і неупередженою. Також батьки завжди мають змогу відстежити успішність дитини, переглянувши журнал на сайті.

В разі необхідності допомоги або консультації у школі передбачені особисті чати з кожним вчителем. Крім того, «Альтернатива» надає додаткові консультації для повторення й узагальнення матеріалу.

Слід зазначити, що школа пропонує різні форми навчання: основну середню, додаткову середню і часткову середню. До того ж в «Альтернативі» наявна форма екстернату. 

Як отримати українську середню освіту за кордоном?

Вагомою перевагою Онлайн-школи є постійне підвищення якості медіаконтенту та впровадження нового. Наприклад, крім класичних студійних уроків, систематично створюються альтернативні. Їхня унікальність полягає в незвичному форматі, динамічній зйомці, яскравому монтажу та цікавих локаціях. І попри те, що ці уроки не є обов'язковими, велика кількість учнів все одно їх переглядають.

Нові альтернативні уроки – В «Онлайн-школі «Альтернатива»!

Слід зазначити, що школярі завжди мають можливість пригадати старий матеріал, використовуючи архіви минулих років. Таким чином, навіть, якщо Ваша дитина вже пропустила якийсь рік в українській школі, вона завжди може наздогнати своїх однокласників.

Для вступу в «Альтернативу» не треба їхати в Україну і перейматися паперовою тяганиною, адже школа передбачає автоматизований документообіг, тобто зручну онлайн-подачу та видачу документів про освіту.

Онлайн-школа – це чудова можливість отримати повну загальну середню освіту з видачею документів державного зразка, знаходячись далеко за кордонами України.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Автор: Анастасія Сапунова

.