Volkswagen відмовиться від бензину та дизелю

308
Volkswagen відмовиться від бензину та дизелю - today.ua

Компанія Volkswagen планує значно збільшити випуск електромобілів, розширити модельний ряд і повністю відмовитися від автомобілів на бензині та дизелі.

За наступні 10 років автомобільний концерн має намір випустити 22 млн електромобілів.

Варто відзначити значні інвестиції у розвиток виробництва електромобілів, які запланували Volkswagen – це 44 млрд євро на наступні п’ять років. Таким чином компанія планує розширити модельний ряд електромобілів до 50 протягом наступних 10 років.

Volkswagen планує повністю відмовитися від автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння до 2050 року.

Volkswagen радикально зміниться. Ми беремо на себе відповідальність щодо провідних тенденцій майбутнього, особливо у зв’язку із захистом клімату”, – заявив генеральний директор Volkswagen Герберт Дисс.

В період таких значних змін, компанії надзвичайно важливо залишатися прибутковою і зберегти прийнятний поріг рентабельності. Адже інвестиції в розвиток нової галузі заплановані не маленькі.

Раніше електромобілі були значно дорожче, ніж автомобілі з двигунами внутрішнього згоряння аналогічного класу. Але ця різниця в ціні компенсувалася більш низькими витратами на електроенергію і технічне обслуговування.

Зараз електрокари стали більш конкурентоспроможними. Здавалося, ця тенденція до зниження цін збережеться. Однак, не все так просто. Чому? Тому, що електрифікувати преміальні, великі автомобілі, в тому числі кросовери і позашляховики, простіше, ніж маленькі і недорогі. В результаті невеликі електрокари будуть не дуже доступні більшості споживачів.

«Ми хочемо зробити доступними електромобілі для різних верств населення. Але є парадокс. Якщо ми додамо електромотори, то нинішня ціна автомобілів неминуче збільшиться. Це призведе до зростання цін в сегменті компактних машин», — таку заяву зробив під час свого інтерв’ю голова наглядової ради Volkswagen AG Ханс-Дітер Петш.

Раніше стало відомо, що німецький концерн Volkswagen до 2022 року готує цілий ряд нових електрифікованих моделей. Виробляти Volkswagen будуть на 16 заводах, хоча на сьогоднішній день це можливо тільки на трьох фабриках.