Власники Lifecell планують продавати електромобілі в Україні

Компанія Turkcell Group, яка є власником українського мобільного оператора Lifecell, планує продавати в Україні електромобілі. Про це повідомив голова правління Turkcell Group Ахмет Акча на зустрічі з журналістами в Стамбулі.

Власники Lifecell планують продавати електромобілі в Україні - today.ua
Фото:economics.unian.net

Зокрема, йдеться про ще не існуючий турецький електромобіль, в розробку якого Turkcell інвестувала кошти.

Згідно з отриманою інформацією, перший прототип турецького електромобіля має бути представлено вже цього року, а готова до продажу модель очікується в 2022 році. Після Туреччини машину ймовірно будуть продавати і в Україні.

Голова правління Turkcell, компанії, що володіє оператором мобільного зв'язку Lifecell в Україні, повідомив, що до проекту розробки турецького електрокара компанію (разом з іншими чотирма турецькими компаніями) запросило турецький уряд. Обсяг інвестицій в проект саме Turkcell Ахмет Акча не назвав, але уточнив, загальна сума інвестицій може скласти 3 млрд доларів.

Нагадаємо, Nissan Leaf залишається найпопулярнішим електромобілем на українському ринку.

Так, у першому кварталі 2019 року українці придбали 678 автомобілів цієї моделі. Всього було зареєстровано 1276 електрокарів, що на 71% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Також у п’ятірку лідерів продажів серед електромобілів також увійшли Tesla Model S (107 авто), BMW i3 (87 авто), Renault Zoe (66 авто) і FIAT 500e (60 авто).