Власники електромобілів заблокували АЗС: що відбувається

Автор: Міхєєнко Наталія

Власники електромобілів, вирішивши жорстко помститися водіям бензинових авто, заблокували АЗС. У Хорватії вже втомилися від того, що власники машин з ДВС часто перекривають доступ до зарядних пристроїв.

Власники електромобілів заблокували АЗС: що відбувається - today.ua

Раніше "війна за інфраструктуру" між водіями електромобілів і власниками бензинових та дизельних авто спалахувала лише в Америці, но тепер справа дійшла до Європи.

Близько 10 електрокарів заїхали на АЗС і заблокували доступ до колонок. На акцію протесту пішло 6 хвилин. Хоча справа могла закінчитися серйозним конфліктом.

Один з учасників акції пояснив, що у електромобілістів не було іншого шляху вирішення проблеми блокування зарядних станцій.

Популярні зараз

В Україні незабаром зростуть ціни на автомобілі

В Україні запроваджують кардинально нові правила видачі та продовження лікарняних

В Україні тариф на воду для побутових споживачів перевищив 100 гривень

В Україні очікується гострий дефіцит овочів через аномальну спеку: “Це катастрофа“

Сьогодні про злісні умислі мова не йде – активісти хотіли лише показати, що електромобілі існують, вони надають тільки позитивний вплив на суспільство.

Правда, далеко не всі оцінили їх вчинок. Деякі автомобілісти назвали його дурним.

Варто зазначити, що Україна є одним зі світових лідерів за темпами зростання продажів електромобілів. Левова частка серед них — старі.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Найпопулярнішим електрокаром в нашій країні кілька років поспіль є Nissan Leaf. На другому місці рейтингу популярності електрокарів впевнено розташувався один з найдорожчих представників цього сегменту — Tesla Model S. На третьому місці — BMW i3, на четвертому — Fiat 500e. П'яте місце між собою розділили Renault Zoe і VW e-Golf.

Нагадаємо, столиця Норвегії прийняла рішення встановити бездротові системи зарядки для електричних таксі.