Витратять мільйони гривень: “Слуга народу“ проведе новорічний корпоратив в одному з найдорожчих клубів Києва

Автор: Міхєєнко Наталія

"Слуга народу" проведе новорічний корпоратив за гроші спонсорів, який обійдеться їм близько мільйона гривень. Про це заявив глава фракції Олександр Корнієнко. Новорічна вечірка буде проходити в одному з найдорожчих київських нічних клубів.

Витратять мільйони гривень: “Слуга народу“ проведе новорічний корпоратив в одному з найдорожчих клубів Києва  - today.ua

Відзначається, що на свято прибуде і Офіс президента, і Кабінет міністрів.

До речі, в те, що корпоратив обійдеться у мільйон гривень, віриться насилу. Більш реальна цифра, на думку журналіста Андрія Павловського, становить 2-3 мільйони гривень.

"І хоч Корнієнко говорить про мільйон, щось мені підказує, що депутатам з народу накриють галявинку мінімум за 2-3 мільйони гривень, туди ще і Офіс президента прибуде, і Кабмін у повному складі... Фінансувати всю тусовку будуть спонсори партії, тобто підприємці, які жертвують партії фінанси на їх роботу... Звичайно ж, можна повірити, що працюють підприємці, які платять податки, створюють робочі місця і тут гроші партії дають, щоб ті з салютами відгуляли новорічний корпоратив. Я мало в це вірю. Спонсори, які платять за такий бенкет, добре розуміють, що "слуги народу" ще відпрацюють вкладені в гулянку гроші", - написав Павловський.

Популярні зараз

В Україні незабаром зростуть ціни на автомобілі

В Україні запроваджують кардинально нові правила видачі та продовження лікарняних

В Україні тариф на воду для побутових споживачів перевищив 100 гривень

В Україні очікується гострий дефіцит овочів через аномальну спеку: “Це катастрофа“

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

До новорічного корпоративу нардепи від "Слуги народу" готуються особливо ретельно. Важливо продумати все: зачіску, вбрання, макіяж і манікюр.

Today.ua розповів, який образ підібрати, щоб виглядати ефектно під час вечірки.