Везіння у всьому: астролог назвав представників знаків Зодіаку, яких чекає нечувана удача в кінці грудня

До Нового року 2020 залишилося практично нічого. Всі чекають зараз на удачу і приємні новини. Але казково пощастить не всім. Є чотири зодіакальних знака, кому щастя і везіння практично впаде з небес. Адже день зимового сонцестояння, а також молодий Місяць можуть як принести удачу, так і обійти вас стороною.

Везіння у всьому: астролог назвав представників знаків Зодіаку, яких чекає нечувана удача в кінці грудня - today.ua

Кому ж пощастить? Перші щасливчики у цьому фортовому списку - це Овни. Вас чекають приємні зустрічі, доленосні зміни і вдалі побачення. Можете сміливо починати витрачатися на подарунки близьким, зараз вам щастить і в фінансовому плані.

Тельці не відстають від Овнів в останній тиждень грудня. Гарний настрій, цікаві знайомства, сприятливі пропозиції і милі сюрпризи від близьких створять представникам цього знаку Зодіаку справжній святковий настрій.

Для представників знаків Зодіаку Лев нарешті настає прекрасний період після смуги постійних невдач. Намагайтеся зараз більше уваги приділяти друзям і родині. Також Львів чекають доленосні знайомства.

Везіння у всьому: астролог назвав представників знаків Зодіаку, яких чекає нечувана удача в кінці грудня

І завершують цю низку щасливчиків Козероги. Представників цього знаку Зодіаку будуть відвідувати у цей період ідеї, які принесуть фінансовий прибуток. Це дуже порадує Козерогів перед святами. В родині у вас буде чудово, тільки на роботі намагайтеся менше розповідати про своє сокровенне.

Раніше ми повідомляли про те, що Різдво 2020 планують перенести на 25 грудня Відомий астролог Влад Росс назвав правильний, з точки зору астрології, день для святкування Різдва.замість звичного 7 січня.