В уряді обіцяють доплачувати за двійнят за однієї умови

Міністр соціальної політики Андрій Рева пояснив, за яким принципом уряд буде допомагати батькам двійнят. Рева відразу попередив, що доплачувати за двійнят будуть не всім сім'ям, а тільки багатодітним.

В уряді обіцяють доплачувати за двійнят за однієї умови - today.ua

В уряді розповіли, що в разі, якщо у сім'ї вже є одна дитина і народилася двійня, держава буде виплачувати матеріальну допомогу і на одну, і на другу дитину. Але таку допомогу не варто чекати сім'ям з двійнятами, у яких немає статусу багатодітних.

Міністр соціальної політики пояснив, що Кабмін поки може допомагати сім'ям з двійнятами тільки в тому випадку, якщо вони багатодітні. В іншому випадку уряд може запропонувати матеріальну допомогу тільки на одну дитину. Сума державної матеріальної допомоги подвоюватися не буде.

У Кабміні також повідомили, що в Україні з 1 квітня 2019 року вводяться щомісячні виплати в розмірі 1700 гривень багатодітним сім’ям за третю і більше дитину у віці до 6 років. Відповідне рішення прийнято на засіданні Кабінету міністрів. За даними Міністерства соціальної політики, на сьогоднішній день в Україні стоять на обліку 334 тисячі багатодітних сім’ї. Відзначається, що виплати будуть отримувати на 158,8 тисячі дітей у віці до 6 років. Щомісяця на ці цілі урядом буде виділятися 200 млн гривень.

Нагадаємо, в 2019 році в Україні запрацювала програма “Муніципальна няня“. Сума компенсації молодим батькам за програмою “Муніципальна няня” становить 1626 грн щомісяця. Програма не скасовує декретні виплати і інші види допомоги. Також Кабмін України планує компенсувати батькам частину витрат на розвиток дітей – відвідування дитячого садку, участь в гуртках і т. д. Відповідна програма запрацювала з січня 2019 року.

ДЖЕРЕЛОcensor.net.ua