В Україну продовжують надходити іноземні інвестиції: у що вкладають гроші канадці

41
В Україну продовжують надходити іноземні інвестиції: у що вкладають гроші канадці - today.ua
Фото:Zik

Україна зацікавлена у максимальному залученні канадських інвестицій у різні галузі економіки. Про це під час свого візиту до Канади повідомив перший віце-прем’єр-міністр України Степан Кубів.

“З міністром міжнародної торговельної диверсифікації Канади Джимом Карром ми обговорили питання інвестицій, які розширюють можливості американських, канадських і європейських технологій на українському ринку. Мова йде про реформи в соціальній, пенсійній, освітній, медичній сферах, включаючи питання боротьби з корупцією, а також кооперацію в будівництві літаків середнього класу “Антонов”, які можна вивести на канадський ринок”, – сказав Кубів.

Український міністр також зустрівся з канадським міністром міжнародного розвитку Марі-Клод Бібо, а також членами парламентської групи дружби між Канадою та Україною.

Нагадуємо, канадські компанії протягом останніх двох років вклали в аграрну та ІТ сфери України кілька сотень мільйонів доларів. Прикладом залучення іноземного інвестора на територію України є проект будівництва сонячних електростанцій в Луганській області. Проект реалізовує канадська компанія SOLAR.

У вересні цього року Україна залучила потужні інвестиції у галузь відновлюваної енергетики, аграрний сектор та роздрібну торгівлю.

Раніше повідомлялося, що китайці готові вкладати інвестиції в будівництво аеропорту в Україні.

загрузка...