В українців відбирають квартири судді-аферисти (відео)

1137
В українців відбирають квартири судді-аферисти (відео) - today.ua

В Україні аферисти придумали новий спосіб відбирати квартири.

У Дніпрі бандити під головуванням судді (прямо на очах у поліції) вигнали людей з квартири.

Аферисти підробили документи, згідно з якими господар житла, який ніби заборгувавши мільйон гривень, погодився розрахуватися квартирою. А суддя-спільник на підставі фальшивих документів прийняв рішення відібрати цю квартиру за борг.

Господар квартири про це взагалі нічого не знав.

Як повідомили у прес-службі Генпрокуратури, в Київській області ж суддя зі своїми подільниками прокручував іншу аферу.

Шахраї скуповували частина будинку. Влаштовували там пожежу або повінь, а потім в цьому звинувачували співмешканців-сусідів і вимагали через суд оплатити збитки. А якщо грошей немає, то через суд віджимали нерухомість.

За словами прес-секретаря Генеральної прокуратури України Андрій Лисенко, суддю Жовтневого райсуду Кривого Рогу Олексія Пустовіт прокуратура підозрює в заволодінні квартирою обманним шляхом.

– Відомо, що в 2014 році він прийняв рішення про виселення з квартири 4 чоловік. Згодом він оселився в це житло і продав, – розповів Андрій Лисенко. – Протягом року бідний суддя встиг розлучитися з дружиною, заявив, що йому ніде жити, і таким чином отримав службове житло.

Як не стати жертвою суддів-аферистів? На це питання відповів адвокат Віталій Собкович: “В першу чергу, відбирають квартири у тих, хто має величезні борги за квартплату та несплачені кредити. Тому будьте дуже обережні і вчасно розраховуйтесь з боргами. Також, щоб не втратити свою квартиру, періодично моніторьте Реєстр прав власності, стежачи за тим, чи все в порядку з вашою власністю, і тримайте документи на житло подалі від сторонніх очей. І ось що ще треба робити: обов’язково відстежуйте кореспонденцію за адресою, щоб не було, що до тебе приходять судові сповіщення, ти їх отримуєш, а суд потім заочно щось без тебе приймає, кожні 5,5 місяці проявляйте якусь активність, спілкуйтесь із сусідами”.

Як раніше повідомляли Today UA, Україна захлеснула хвиля рейдерських захоплень. Виною тому законодавство. Верховна Рада України спростила систему реєстрації майнових прав.

загрузка...