В Україні розширено чорний список товарів з РФ

Сьогодні, 10 квітня, Кабінет міністрів України під час засідання ухвалив рішення про розширення переліку заборонених для імпорту російських товарів.

В Україні розширено чорний список товарів з РФ - today.ua

Так, український уряд підтримав постанову "Про внесення змін до переліку товарів, заборонених до ввезення на митну територію України, що походять з Російської Федерації".

За даними Міністерства економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ), введене ембарго поширюється на формалін і карбамідо-формальдегідний концентрат, пружини для вантажних вагонів, електричну апаратуру для пристроїв залізничної автоматики та зв'язку, а також на провідники електричні для напруги більш 1000 Вольт.

Крім того, під санкціями виявився імпорт скляної тари, в тому числі банки, пляшки для харчових продуктів і напоїв, ємностей і т.д. У МЕРТ відзначили, що в 2018 році імпорт склотари з Росії перевищив 8 млн доларів, що майже в два рази вище, ніж роком раніше.

Нагадаємо, в грудні 2018 року Кабміном було прийнято рішення продовжити заборону на ввезення низки продуктів харчування, а також деяких інших товарів російського виробництва на територію України.