В Україні переповнені всі місця утримання російських полонених, обміну майже немає: стало відомо, що відбувається

Автор: Марченко Любов

Завдяки успішним діям ЗСУ в Україні несподівано виникла проблема, яка потребує негайного вирішення. Українські воїни взяли у полон немало російських військових, і утримувати полонених уже практично немає де.

В Україні переповнені всі місця утримання російських полонених, обміну майже немає: стало відомо, що відбувається - today.ua

Про це повідомив в інтерв'ю одному з вітчизняних ЗМІ представник ГУР Андрій Юсов.

Чиновник ГУР також розповів, що на сьогодні завдяки обміну військовополоненими вже вдалося повернути на рідну землю 2600 українських громадян. Але останнім часом справа гальмує, обміну майже немає, каже чиновник. Проте, він неодмінно буде, адже перемовини між сторонами тривають. Тим більше, що Україні є кого обмінювати.

Завдяки вдалим наступальним діям наших військових, в Україні накопичилась критична маса російських полонених. Усі місця їхнього утримання переповнені. Це, звісно, проблема, але зате нашій стороні є кого виставити на обмін.

Популярні зараз

Стало відомо про посилення мобілізації у двох областях України

З'явився докладний список категорій переселенців, яким продовжать виплату державної допомоги ВПО після 1 лютого

В Україні почалося стрімке зростання цін на картоплю: з'явились прогнози щодо подальшої вартості цього овочу

На Україну насувається холод: синоптики віщують зимну погоду з вітром і морозами

В Україні переповнені всі місця утримання російських полонених, обміну майже немає: стало відомо, що відбувається

"Перемовини тривають і тут головне не розповідати – головне результат, а він обов'язково буде. Обмінний фонд поповнюється і місця утримання російських військовополонених в Україні сьогодні переповнені", – каже Юсов.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Він переконаний, що незабаром буде результат перемовин про обмін полоненими. Зазвичай цю підготовчу роботу не афішують. І тут найголовніше – не нашкодити справі зайвою рекламою. Отож, уже незабаром в Україну до своїх рідних може повернутися нова партія бранців.

Нагадаємо, стало відомо, як нараховують виплати сім'ям зниклих безвісти та військовополонених.