В Україні очікується потепління та дощі

Цього тижня в Україну прийде потепління, яке супроводжуватиметься мокрим снігом і дощем. Про це повідомив начальник відділу метеорологічних прогнозів "Укргідрометцентру" Владислав Білик.

В Україні очікується потепління та дощі  - today.ua
Фото:Pixabay

Сьогодні, 29 січня, по всій території України вдень очікується в межах 0…+5 тепла. На Заході та Півдні температура підвищиться до 0...+10. На Півночі та Сході очікується -4…+5 вдень та -13…-2 вночі. Щодо опадів, то вдень і вночі очікуються дощі з мокрим снігом.

У середу, 30 січня, температура повітря вдень становитиме 0…+10, а вночі - до -6..0 на Заході та Півдні країни, на Півночі та Сході очікується -4…+5 вдень та -13…-2 вночі.  У центральних та північних регіонах країни вночі пройде сніг, а вдень очікується дощ з мокрим снігом.

У четвер, 31 січня, на Заході і Півдні країни температура повітря вдень становитиме 0…+10 і -3..+4 вночі, а на Півночі та Сході - до -1…+4 вдень та -5…+1 вночі. Опади очікуються у північних регіонах.

А в п’ятницю 1 лютого температура повітря вдень підніметься +2…+10, а вночі очікується до -1..+4 на Заході та Півдні країни, на Півночі та Сході - до -1…+5 вдень та -5…-1 вночі. Опади не очікуються.

Раніше повідомлялося, що за вихідні у Києві через ожеледицю травмувались майже 200 людей.

ДЖЕРЕЛОУНН