В Україні ліквідують банк “Юри Єнакієвського”

В Україні ліквідують банк "Юри Єнакієвського" - today.ua
Loading...

В Україні ліквідують ще один банк, що став банкрутом. Про це повідомляє прес-служба Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Так, Фонд подав документи державному реєстратору на припинення діяльності ПАТ “Західінкомбанк” в якості юридичної особи.

У зв’язку з цим Фонд гарантування повідомляє про завершення виплати гарантованих сум відшкодування коштів вкладникам ПАТ “Західінкомбанк”.

Відомо, що станом на 1 квітня 2019 року в реєстрі Фонду гарантування вкладів фізичних осіб налічувалося 77 банків-учасників. У стадії ліквідації перебувало 88 банків, тимчасова адміністрація працювала в банку “Фінансова ініціатива”.

Загальна сума коштів, отримана вкладниками банків, які були передані в управління фонду після вступу в силу закону “Про систему гарантування вкладів фізичних осіб” (26.02.2012), в межах виплати гарантованого відшкодування за станом на 1 квітня 2019 року склала 89,357 млрд грн.

Тимчасова адміністрація в “Західінкомбанку” була введена в травні 2014 року, в липні того ж року почалася ліквідація банку. У ЗМІ банк пов’язували з Арсеном Іванющенком – сином Юрія Іванющенка на прізвисько Юра Єнакієвський, близького до колишнього президента-втікача Віктора Януковича.

Нагадаємо, раніше український олігарх Ігор Коломойський розповів про мету судових процесів у справі ПриватБанку.

15 грудня: яке сьогодні свято і день ангела
У неділю, 15 грудня, православна церква вшановує пам’ять пророка Авакума. Наші предки в цей день не веселилися. Існувала прикмета: хто веселиться в Авакумів день, увесь...
Гороскоп на 15 грудня від Павла Глоби: Овнів чекають важливі новини, а Раків – неприємний конфлікт
Сьогодні краще присвятити день повноцінному відпочинку. Астролог рекомендує прислухатися до себе, до своїх потреб і бажань, і нічого не відкладати на потім. Гороскоп за знаками...
Мітяй розповів, чому повернувся в серіал “Свати” і розкрив всі секрети сьомого сезону
Микола Добринін розповів, що повертається в серіал “Свати”. Також Мітяй повідав, що ніхто з акторів не покидав сітком, навіть більше того, в серіалі, з’явиться багато...
Жигунов побив Заворотнюк: подруга акторки втомилася від брехні і розповіла правду
Анастасія Заворотнюк поки знаходиться на лікуванні в клініці. Її подруга вирішила розповісти інтимні подробиці життя акторки з її попереднім залицяльником. Як відомо, раніше зірка серіалу...