В Україні кожну п’яту новонароджену дитину реєструють без батька

В Україні кожну п'яту новонароджену дитину реєструють без батька - today.ua
Loading...

На сьогоднішній день в Україні кожну п’яту новонароджену дитину реєструють без батька. Про це сьогодні під час виступу на четвертому щорічному Всеукраїнському форумі сім’ї розповів міністр юстиції Павло Петренко, передає прес-служба відомства.

Він наголосив, що одним з ключових обов’язків всіх гілок влади є захист традиційних сімейних цінностей.

На переконання Петренка, питання захисту сім’ї і дітей – це питання національного масштабу, оскільки держава, яка не дбає про родинні цінності, не має майбутнього.

“Основами української нації є сім’я і духовність. На жаль, останні 25 років держава не приділяла цим питанням належної уваги. Зараз обов’язок уряду, парламенту і президента – повертати традиційні сімейні цінності і захищати їх”, – наголосив очільник Мін’юсту.

Він поінформував присутніх, що нині близько 3 млн українських дітей живуть в неповних сім’ях. 550 тисяч з них є фактично жертвами економічного насилля з боку одного з батьків, який забув про цих дітей.

“Більше того, під час реєстрації новонароджених дітей у 20% випадків матері не вказують батьків. Фактично кожна п’ята дитина в країні – без батька”, – зазначив він.

Нагадаємо, у 2019 році Кабінет міністрів України має намір впровадити 50 нових електронних послуг. Одна з них – е-малюк.

Гороскоп на 9 грудня від Павла Глоби: Дівам потрібно відпустити тривогу, а Рибам – подбати про здоров’я
Понеділок чудово підходить для прояву вашої особистості. Не стримуйте себе – покажіть все, на що здатні. Для деяких представників знаку Зодіаку вечір буде незабутнім і...
Актриса серіалу “Свати” привела у захват шанувальників
Нова фотографія Анни Кошмал привела у захват фанатів, а недоброзичливців змусила зайвий раз позаздрити. 25-річна актриса серіалу “Свати” показала відверте фото. У даний час за...
Тариф Київстар за 125 грн: що з ним не так?
Київстар запустив новорічну акцію, яка діє по 14 січня 2020 року. У новий тарифний план за 125 гривень один з найпопулярніших в Україні операторів мобільного...
Схуднення на варених яйцях: як втратити 5 кг за 2 тижні
До Нового року залишилося трохи більше трьох тижнів, а значить у вас є ще достатньо часу, щоб скинути зайві кілограми та зустріти свято в бажаній...