В цьому році Україна планує взяти в борг 4 млрд доларів

В цьому році Україна планує взяти в борг 4 млрд доларів - today.ua
Loading...

В поточному році Україна планує загальний обсяг зовнішніх позик на рівні 4 млрд доларів. Про це повідомила очільниця Міністерства фінансів України Оксана Маркарова.

“Загальний обсяг зовнішніх позик в 2019 році планується на рівні 4 млрд доларів”, – сказала вона.

Відомо також, що Україна може отримати другий і третій транш за новою програмою співпраці з Міжнародним валютним фондом на умовах програми Stand-By Arrangement (SBA) до кінця 2019 року.

Метою співпраці МВФ з Україною є допомога в досягненні стійкого зростання в країні. Так, наприкінці січня глава Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард після зустрічі з президентом України Петром Порошенко в Давосі заявила, що МВФ готовий і надалі підтримувати Україну, а також наголосила на необхідності прискорити реформи в країні.

Нагадаємо, на початку лютого Україна виплатила Міжнародному валютному фонду (МВФ) першу частину боргу у розмірі 88,5 млн доларів.

Також повідомлялось, що програма кредитування МВФ для України передбачає виділення двох траншів на загальну суму 2,6 млрд доларів до кінця 2019 року.

Раніше президент Петро Порошенко заявив, що кошти, надані Україні Міжнародним валютним фондом, були направлені на посилення золотовалютних резервів держави.

Настя Івлєєва і Максим Галкін занадто захопилися один одним
Настя Івлєєва почала сильно тісно спілкуватися з Максимом Галкіним. Шанувальники заговорили у весь голос про відносини між зірками. Популярна блогерка виставила у своєму Instagram відео...
Таїсія Повалій показала новонародженого онука: зворушливі фото
Таїсія Повалій стала бабусею. В інтернеті вже з’явилися перші фото зіркового онука. Поки що звичайно не відомо, як назвали хлопчика, але Денис Повалій і його...
Серіал “Папік”: актори розповіли цікаві факти
Серіал “Папік”, який стартував в ефірі “1+1” б’є рекорди переглядів. Головні герої комедії розповіли цікаві факти. Станисла Боклан зізнався, що його герой любить життя, що...
Наталія Могилевська зібралась під вінець: співачка нарешті розкрила свого обранця
Наталія Могилевська в інтерв’ю для каналу “Україна” розповіла пікантні подробиці свого життя. Співачка заявила, що останнім часом її оточують багато чоловіків і у неї наступив...