“Укрзалізниця“ підготувала неприємний сюрприз: вартість квитків знову подорожчає

“Укрзалізниця“ підготувала неприємний сюрприз: вартість квитків знову подорожчає  - today.ua

"Укрзалізниця" знову хоче підвищити ціни на квитки. Такою "приємною" новиною пасажирів ошелешив директор компанії Євген Кравцов.

За його словами, компанія перевозить пасажирів у збиток і тому вартість квитків повинна зрости – до собівартості перевезень.

"У нас високий попит, але при цьому низькі ціни, які не покривають собівартість перевезень. З цим потрібно щось робити. Тому ми піднімаємо питання на рівень держави", – заявив перевізник.

Кравцов також зазначив, що збільшення ціни квитків допоможе не тільки зробити перевезення без збитків, але і збільшить кількість вагонів.
"Зараз у нас близько трьох тисяч вагонів, потрібно ще приблизно п'ятсот", – підкреслив Євген Кравцов.

Відомо, що в період з 1 червня по 31 серпня залізничні квитки дорожчають на 7%. На ціну квитка також впливає день тижня, коли здійснюється поїздка. Так, у понеділок, четвер, суботу коефіцієнт становить 1,0, у вівторок і середу - 0,9, у п'ятницю та неділю - 1,1.

Як повідомлялося раніше, в поїзді "Укрзалізниці" сполученням "Ізмаїл-Київ" в одному з вагонів впало вікно на 6-річну дитину. За словами мами дитини, хлопчик не отримав важких травм, обійшлося незначними подряпинами та переляком.

Також "Укрзалізниця" опинилася в центрі скандалу з мокрою білизною в вагонах. У поїзді "Москва — Миколаїв" людям видавали зовсім мокру постільну білизну, за яку вони заплатили 50 грн.

Today.ua повідомляв, що пасажирка потягу «Київ — Херсон» скаржилася на непрацюючий у вагоні кондиціонер і 40-градусну спеку.

Українців можуть запросто позбавити пенсій: назвали причини, з яких це станеться
Українців можуть позбавити пенсій, причому на абсолютно законних підставах. Оскаржити це буде неможливо - через те, що всі умови, при яких можна залиш...
Історія з вагітністю прес-секретаря від Зеленського була спробою відволікти увагу від більш важливої події, - політолог
Історія з вагітністю Юлії Мендель нібито від самого гаранта Зеленського – це не більше ніж спроба відволікти увагу суспільства від переїзду сім'ї през...
Нова біда насувається на людство із Казахстану: набагато смертоносніше, ніж коронавірус
Новий вірус невідомого походження загрожує людству - цього разу, із Казахстану. Там дедалі частіше медики фіксують захворювання невідомого походження,...
У Києві водій фури отримав астрономічний штраф: за такі гроші можна купити нового тягача
У Києві водієві фури виписали астрономічний штраф. Далекобійника покарали за те, що він намагався проскочити по місту на перевантаженій фурі, повідомл...
Коронавірус став заразніший на 30%: вчені зробили нове приголомшливе відкриття
Коронавірус охопив вже понад 12 млн осіб у всьому світі. Близько 80% людей, у яких виявлений COVID-19, переносять вірус або в легкій формі, або зовсім...