Укрзалізниця перевозитиме пасажирів у вагонах з душовими кабінками і повивальними столиками

1275
Укрзалізниця перевозитиме пасажирів у вагонах з душовими кабінками і повивальними столиками - today.ua

Для міжнародного сполучення Укрзалізниця замовила у Крюківського вагонобудівного заводу вагони габариту RIC (італ. Regolamento Internazionale Carrozze), тобто пасажирські вагони, які курсують між європейськими залізницями. Про це у своєму Фейсбук повідомив глава УЗ Євген Кравцов.

За словами очільника Укрзалізниці, у кожному купе є окремий умивальник, у вагоні є душ та повивальний стіл для немовлят.

Вагони приймуть у експлуатацію після сертифікації європейськими колегами.

Також, за словами Кравцова, залишилося отримання дозвільних документів на курсування до країн Євросоюзу і робочі зустрічі з угорськими та австрійськими залізничниками.

Нові вагони перевозитимуть пасажирів з Київа до Відня.

Утім, у коментарях деякі користувачі піддали сумніву комфортні умови перевезення. Також майбутні пасажири сподіваються, що квитки у нові вагони не будуть за захмарними цінами.

Нагадаємо, “Укрзалізниця” збирається скасувати всім знайомі “купе” та “плацкарт”, натомість передбачивши три класи вагонів – “комфорт”, “стандарт” і “економ”, які розділять за рівнем сервісу, що надаватиметься пасажирам, і які матимуть відповідну вартість.

Також ми писали про те, що “Укрзалізниця” хоче мати можливість самостійно встановлювати тарифи на пасажирські перевезення.

загрузка...