Укрзалізниця перевозитиме пасажирів у вагонах з душовими кабінками і повивальними столиками

Автор: Олексій Скубій

Для міжнародного сполучення Укрзалізниця замовила у Крюківського вагонобудівного заводу вагони габариту RIC (італ. Regolamento Internazionale Carrozze), тобто пасажирські вагони, які курсують між європейськими залізницями. Про це у своєму Фейсбук повідомив глава УЗ Євген Кравцов.

Укрзалізниця перевозитиме пасажирів у вагонах з душовими кабінками і повивальними столиками - today.ua

За словами очільника Укрзалізниці, у кожному купе є окремий умивальник, у вагоні є душ та повивальний стіл для немовлят.

Укрзалізниця перевозитиме пасажирів у вагонах з душовими кабінками і повивальними столиками

Вагони приймуть у експлуатацію після сертифікації європейськими колегами.

Популярні зараз

В Україні незабаром зростуть ціни на автомобілі

В Україні запроваджують кардинально нові правила видачі та продовження лікарняних

Ввезення євроблях в Україну може впасти на 50%

В Україні очікується гострий дефіцит овочів через аномальну спеку: “Це катастрофа“

Також, за словами Кравцова, залишилося отримання дозвільних документів на курсування до країн Євросоюзу і робочі зустрічі з угорськими та австрійськими залізничниками.

[gallery td_select_gallery_slide="slide" size="full" link="file" ids="49864,49865,49866,49867"]

Нові вагони перевозитимуть пасажирів з Київа до Відня.

Утім, у коментарях деякі користувачі піддали сумніву комфортні умови перевезення. Також майбутні пасажири сподіваються, що квитки у нові вагони не будуть за захмарними цінами.

Укрзалізниця перевозитиме пасажирів у вагонах з душовими кабінками і повивальними столиками Укрзалізниця перевозитиме пасажирів у вагонах з душовими кабінками і повивальними столиками Укрзалізниця перевозитиме пасажирів у вагонах з душовими кабінками і повивальними столиками

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, "Укрзалізниця" збирається скасувати всім знайомі "купе" та "плацкарт", натомість передбачивши три класи вагонів - “комфорт”, “стандарт” і “економ”, які розділять за рівнем сервісу, що надаватиметься пасажирам, і які матимуть відповідну вартість.

Також ми писали про те, що "Укрзалізниця” хоче мати можливість самостійно встановлювати тарифи на пасажирські перевезення.