”Укрзалізниця” показала новий логотип

150
"Укрзалізниця" показала новий логотип - today.ua
Фото:Укрінформ

Сьогодні, на Центральному залізничному вокзалі, відбулася презентація нового логотипу “Укрзалізниці”, який стане єдиним для компанії і її регіональних філій. Про це повідомили в прес-службі “Укрзалізниці”.

“Легендарний символ “Укрзалізниці” змінюється. Тепер він поєднує найкращі традиції компанії і її потужний потенціал розвитку. ПАТ “Укрзалізниця” оновило корпоративний логотип”, – йдеться у повідомленні.

Попередній логотип, до відома, проіснував двадцять років. Сучасний корпоративний символ розробило креативне агенство Galagan. Корпоративними кольорами обрали білий і синій. Вантажні вагони пофарбували в синій колір з білим логотипом, а пасажирські в білий колір з синім логотипом.

Голова правління ПАТ “Укрзалізниця”, Євген Кравцов, завив, що “представлений логотип символізує рух компанії вперед, подібно до руху локомотива. “Укрзалізниця” є локомотивом нашої держави, тому важливо її модернізовувати, щоб зробити цей локомотив сучасним і продемонструвати клієнтам і пасажирам, що “Укрзалізниця” насправді змінюється”.

Раніше повідомлялося, що “Укрзалізниця” планує залучити Pesa і Siemens до оновлення рухомого складу.

30 вересня відбудеться перша поїздка нового нічного експресу “Київ-Лисичанськ”.

Також, до 4 жовтня включно триватиме програма Future of Mobility.UZ, у якій можуть взяти участь усі, хто має інноваційні ідеї у сфері залізничних перевезень.

 

загрузка...