Українців змусять платити за воду сусідів, – “Київводоканал”

6883
Українців змусять платити за воду сусідів, - "Київводоканал" - today.ua
Фото: odessa.net.ua

Як повідомив генеральний директор “Київводоканалу” Дмитро Новицький, в Україні всю вартість використаної багатоквартирним будинком води будуть розділяти на всіх мешканців.

А щоб не сплачувати вартість води, яку без урахування використовували сусіди, потрібно виявляти несумлінних споживачів і повідомляти про них у “Київводоканал”.

За словами Дмитра Новицького, 95 відсотків багатоквартирних будинків мають лічильники, які ведуть облік загального обсягу споживання води квартирами.

В ідеалі всі лічильники у будинку повинні в сумі показувати цифри, які видають загальнобудинкові прилади обліку холодного водопостачання.

В реальності використання недобросовісними споживачами магнітів на квартирних лічильниках не дозволяє комунальникам звести рахунки. Грабують державу також і юридичні особи, які грішать тим, що врізаються у домову мережу та крадуть воду.

Нагадаємо, за допомогою нового сервісу “Онлайн-чат” кияни можуть проконсультуватися у фахівців “Київводоканалу”, не виходячи з дому: з понеділка по четвер – з 8.00 до 17.00, в п’ятницю – з 8.00 до 15.00.

Раніше частині киян підвищили тарифи за опалення та гарячу воду.

загрузка...