Українці відсьогодні можуть подорожувати до Таїланду без віз

Починаючи з 14 квітня, громадяни України можуть подорожувати до Таїланду з туристичною метою без віз. Про це повідомили у Департаменті консульської служби Міністерства закордонних справ України.

Українці відсьогодні можуть подорожувати до Таїланду без віз - today.ua

Як зазначається, для поїздки строком до 30 днів достатньо мати закордонний паспорт (біометричний або небіометричний). Для перебування на території Таїланду строком більш ніж 30 днів, незалежно від мети подорожі, необхідно отримати візу у відповідному дипломатичному представництві або консульській установі.

У дипвідомстві також нагадали, що подорожуючі мають дотримуватися законодавства іноземної держави під час перебування на її території та обов'язково мають бути застраховані.

Президент Петро Порошенко на своїй сторінці у Facebook привітав українців з отриманням безвізу до Таїланду та додав, що кількість країн для вільних подорожей для українців стрімко збільшується.

Нагадаємо, з 1 січня 2019 року в Україні запроваджено централізоване оформлення Е-віз громадянам 52 країн світу і розширено перелік підстав для їх оформлення. Документи на Е-візу можна подати у будь-який зручний час, без відвідування консульської установи.Час оформлення такої візи - до 9 робочих днів, вартість - $85, строк дії - 30 днів.

Як повідомлялося, з 2 листопада офіційно запрацював безвізовий режим України з Катаром.

ДЖЕРЕЛОhromadske.ua