Українські військові долучаться до місії ООН зі стабілізації у Малі

Українські військовослужбовці братимуть участь у місії ООН у Малі. Відповідний указ сьогодні, 9 січня, підписав президент України Петро Порошенко, повідомляється на сайті голови держави.

Українські військові долучаться до місії ООН зі стабілізації у Малі - today.ua

Так, Порошенко схвалив відправку до 20 військових ЗСУ до багатопрофільної інтегрованої місії ООН зі стабілізації ситуації у Малі.

В тексті указу зазначено, що таке рішення було ухвалено на підставі пропозиції РНБО України та відповідно до Закону України "Про участь України в міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки".

"Постановляю направити для участі України в багатопрофільній інтегрованій місії ООН зі стабілізації у Малі національний персонал (з числа військовослужбовців Збройних сил України) чисельністю до 20 осіб", - йдеться в указі Порошенка.

Також наголошується, що рішення ухвалено, враховуючи резолюції Ради безпеки ООН №2100 та №2423, звернення Секретаріату ООН про участь України у багатопрофільній інтегрованій місії ООН зі стабілізації у Малі.

В указі стверджується, що направлення національного персоналу для участі України у відповідній місії ООН посприяє підтриманню міжнародного миру і безпеки, а також відповідає національним інтересам держави.

Нагадаємо, Росія почала масштабні військові навчання в окупованому Криму.