Українська черешня на ринках подешевшала

В Україні на цьому тижні подешевшала черешня. Якщо минулих вихідних ягоди коштували 85-100 грн/кг, то зараз попит і пропозиція на сезонний продукт зросли, а ціни впали до 45-60 грн/кг.

Українська черешня на ринках подешевшала - today.ua

Досить високий попит на сезонну ягоду провокує не тільки спекотна погода, але й бажання покупців встигнути наласуватися вітамінним продуктом.

На сьогоднішній день українська черешня реалізується на ринках за ціною в 45-60 грн/кг. Якщо говорити про черешню, яка продається в мережах супермаркетів, то тут ціна і якість не відповідають реальності. Знайти якісний продукт у магазинах досить не просто.

В цьому році сезон збирання черешні в Україні затримався через несприятливі погодні умови, внаслідок чого відсутність вітчизняної ягоди було компенсовано іноземною продукцією.

Черешня з Іспанії з'явилася на українських ринках ще в травні за ціною в 230-250 грн/кг, що еквівалентно 7,84-8,53 євро/кг. Незважаючи на таку високу вартість, перша привізна черешня користувалася великим попитом у споживачів.

Прогнозується, що найближчим часом вітчизняна черешня буде коштувати близько 20-30 грн/кг.

Раніше повідомлялося, що в цьому році експерти зафіксували рекордне зниження ціни на полуницю, незважаючи на низьку врожайність.

ДЖЕРЕЛОfermer.blog