Україні доведеться воювати за Крим, - заступник голови Меджлісу Умеров

У разі, якщо Україні не вдасться домогтися деокупації анексованого Росією півострова Крим політичним шляхом, то їй, не виключено, доведеться воювати за свої території під прикриттям країн Північноатлантичного Альянсу. Про це заявив заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеров.

Україні доведеться воювати за Крим, - заступник голови Меджлісу Умеров - today.ua

За 5 років війни з державою-агресором Україні вдалося багато зробити, в першу чергу, з'явилася сильна армія, - заявив український кримськотатарський політик.

Також країна взяла курс на європейську інтеграцію та вступ до НАТО.

"Якщо те, що роблять на дипломатичному, політичному рівні не  вистачатиме Україні, під прикриттям НАТО, можливо, ще доведеться воювати за свою землю", - не виключив Ільмі Умеров.

Крім того, він зазначив, що раніше намагався не говорити про такий варіант розвитку подій, але останнім часом дана версія набуває цілком реальні риси.

Нагадаємо, Російська Федерація змушена витрачати на окупований Крим гроші, яких у неї немає. Таким чином, Крим стає тягарем для глави Кремля Володимира Путіна.

Також ми писали, що за час окупації росіяни виселили з Криму понад 2400 осіб. Серед них — понад 1000 громадян України, а також іноземці з 37 країн.

ДЖЕРЕЛОРадіо Свобода