Україна вперше взяла участь у саміті eHealth

Україна вперше взяла участь у саміті "Global Digital Health Partnership", що пройшов у Лондоні (Велика Британія).

Україна вперше взяла участь у саміті eHealth - today.ua

Разом із представниками 22 країн світу, в. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун обговорювала можливість глобального співробітництва у сфері розробки та імплементації нових підходів з використанням сучасних технологій.

Про це повідомляють у прес-службі МОЗ.

За словами Уляни Супрун, для України це важливий крок у напрямку якісної, ефективної та безпечної медичної допомоги.

“Тепер ми – частина Глобального цифрового партнерства у сфері охорони здоров’я! Тут йде мова про можливість постійного обміну досвідом та успішного впровадження цифрових сервісів. Основна мета нашої спільноти - глобальний розвиток eHealth у всіх його контекстах, починаючи від обміну знаннями, закінчуючи колективним захистом від кіберзагроз. Переконана, що технології та eHealth стануть потужними каталізаторами цього процесу, особливо враховуючи український ІТ-потенціал", – наголосила Уляна Супрун.

Наразі Глобальне цифрове партнерство працює над створенням єдиної термінології, спільної позиції щодо інформації, її використання та безпеки.

У рамках візиту до Великої Британії в.о. міністра охорони здоров'я також відвідала “Health and Care Innovation Expo” у Манчестері.

Нагадаємо, що нещодавно Уляна Супрун рекомендувала місцевій владі й підприємствам заздалегідь забезпечити вакцинацію громадян від грипу.