Україна може вступити в ЄС приблизно в 2035 році, – Клімкін

Україна може вступити в ЄС приблизно в 2035 році, - Клімкін - today.ua
Loading...

Колишній міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що держава може вступити в Європейський Союз в 2035 році. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

На думку екс-міністра, якщо настрої всередині ЄС збалансуються, і балканські країни успішно інтегруються в 2025 році, то після 2025 року в України може з’явитись реальний шанс отримати європейську перспективу.

За його словами, в середньому з моменту подачі заявки на вступ до Євросоюзу до моменту отримання членства проходило в середньому 10-12 років. Павло Клімкін наголосив, що жодних проблем з наданням європейської перспективи в цілому не було.

“З приводу вступу Болгарії та Румунії деякі в ЄС досі вважають, що їх прийняли дещо поспішно. Тому вважаємо, тут нічого надскладного, шкільна арифметика: +/- 2035 (рік, – ред.)”, – написав він.

Нагадаємо, 7 лютого 2019 року народні депутати остаточно затвердили в Конституції України зміни щодо курсу України на ЄС та НАТО.

19 лютого тодішній президент Петро Порошенко підписав закон № 9037 про зміни до Конституції щодо наміру України вступити до Європейського Союзу та Організації Північноатлантичного договору.

ПриватБанк знімає у клієнтів гроші з депозитів без їх відома
ПриватБанк відмовив клієнту у проханні розірвати депозит, при цьому знявши з його рахунку комісію. Гроші за депозитом жінці незабаром повернули, тепер вона вимагає повернути комісію,...
Листя салату і гриби: Волочкова нічого не їсть, фото виснаженої балерини потрапили у мережу
Анастасія Волочкова практично тане на очах. Судячи з нових знімків, від балерини скоро нічого не залишиться. Сьогодні в мережі з’явилося фото продуктового кошика Волочкової. Як...
Серіал “Свати” покинув ще один головний герой
Анатолій Васильєв, який зіграв у серіалі “Свати” Юрія Ковальова, вже давно перестав зніматися у відомому серіалі. В інтернеті з’являлася інформація, що таке рішення народного улюбленця...
Анастасія Заворотнюк вийшла на зв’язок: російська телеведуча розповіла про стан хворої актриси
Анастасія Заворотнюк знаходиться зараз у клініці, а навколо її персони з’являється все більше чуток про її нинішнє самопочуття. Друг сім’ї, наближений до чоловіка Анастасії Заворотнюк,...