У Зеленського назвали суму посадового окладу прес-секретаря Юлії Мендель

Посадовий оклад прес-секретаря президента України Юлії Мендель становить 15 720 гривень. Про це повідомили в Адміністрації глави держави у відповідь на запит українських ЗМІ.

У Зеленського назвали суму посадового окладу прес-секретаря Юлії Мендель - today.ua

"Посадовий оклад прес-секретаря президента України Ю. Мендель встановлено в розмірі 15 720 гривень відповідно до постанови Кабінету міністрів від 18 січня 2017 №15 "Питання оплати праці працівників державних органів", — йдеться у відповіді.

Журналісти також попросили надати копію декларації Юлії Мендель, однак ця інформація в запиті відсутня.

У Зеленського назвали суму посадового окладу прес-секретаря Юлії Мендель

Нагадаємо, Володимир Зеленський 3 червня підписав указ, яким призначив журналістку Юлію Мендель своїм прес-секретарем.

Юлії Мендель 32 роки. Вона народилася в Херсоні, вивчала журналістику в Києві. У різний час працювала на телеканалах ICTV, “Еспрессо-ТВ” і “Інтер”. Кілька років як журналістка співпрацює з The New York Times. Писала для українського Forbes і американського Politico.

Після призначення журналістки прес-секретарем Володимира Зеленського вона зізналась, що "дізналась про себе багато нового". Зокрема, їй приписували родинні зв'язки з українським олігархом Ігорем Коломойським.

“За останній тиждень дізналася, що я онучка Коломойського: у моєї мами запитували, де моя бабуся, яка все життя провела в селі на Херсонщини, зустріла Коломойського, і як у них зав’язався роман”, – розповіла прес-секретар.

За словами журналістки, їй також приписали тісні відносини з олігархом Віктором Пінчуком і народним депутатом від “Опозиційного блоку” Сергієм Льовочкіним.