У Зеленського назвали дві головні проблеми, що виникли у штабі кандидата напередодні другого туру

2179
У Зеленського назвали дві головні проблеми, що виникли у штабі кандидата напередодні другого туру - today.ua

Головною небезпекою в другому турі у штабі кандидата в президенти Володимира Зеленського бачать низьку явку їхніх прихильників. Про це йдеться в матеріалі одного з українських видань.

Так, у штабі вважають, що свою роль може зіграти і серйозна перевага над Порошенко, показана за підсумками першого туру. Через це симпатики лідера “95 кварталу” можуть вирішити, що перемога нікуди не дінеться, і просто не прийдуть на виборчі дільниці 21 квітня.

Крім того, у Зеленського звинувачують опонента у використанні “брудних” політтехнологій: від розгону історій про майбутню окупацію України Росією і масове вивезення українців у Сибір або швидкої втрати безвізового режиму з ЄС у разі перемоги Зеленського, до звинувачень у співпраці кандидата з одіозними колишніми “регіоналами”.

“Їхнє головне завдання – відбити від нас виборців кандидатів, які не пройшли у другий тур. У підсумку люди можуть просто втомитися від всієї цієї “чорнухи”, сказати “та ідіть ви обоє куди подалі” і просто не прийти голосувати”, – розповідає один з представників штабу Зеленського.

Інша проблема, що стоїть перед штабом Зеленського, полягає у заповненні своїми представниками окружних і особливо дільничних виборчих комісій. У першому турі кожному кандидату виділялася квота в 30 тисяч членів комісій. Але вже перед другим туром вони повністю переформатуються, і претендентам на президентське крісло буде потрібно більше 200 тисяч людей кожному.

Певно, допомогу Зеленському зможуть надати кандидати, які не потрапили у другий тур, “поділившись” своїми членами комісій. Ще до першого туру виборів таку заяву зробив екс-глава “Аграрної партії” Віталій Скоцик. Про свою підтримку Зеленського також заявив і кандидат від “Укропу” Олександр Шевченко.

Нагадаємо, раніше Зеленський висунув свої умови щодо дебатів з Порошенком.

загрузка...