У складі правління ПриватБанку відбулися зміни

1707
У складі правління ПриватБанку відбулися зміни - today.ua

Міністерство фінансів України затвердило призначення членом наглядової ради ПриватБанку заступника міністра фінансів з питань європейської інтеграції Юрія Гелетія. Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів України. У Мінфіні відзначили, що новий член наглядової ради представлятиме в ПриватБанку інтереси України.

– 4 березня рішенням акціонера ПриватБанку до складу наглядової ради обрали нового члена – Юрія Гелетія, – повідомили в прес-службі Мінфіну.

Також відомо, що в наглядовій раді ПриватБанку буде три представника від держави, інші члени повинні бути незалежними.

Відзначається, що Верховна Рада України своїм представником у наглядовій раді ПриватБанку вибрала Сергія Олексієнка, який працює з грудня 2016 року, представником Кабінету міністрів в ПриватБанку став Юрій Гелетій. Президент України свого представника поки ще не вибрав.

На сайті ПриватБанку зазначено, що незалежними членами наглядової ради є Енгін Акчакоча, Франсіс Маліж, Стівен Силіг, Андреа Монета.

Нагадаємо, в 2018 році сайт ПриватБанку увійшов до п’ятірки найпопулярніших інтернет-ресурсів, якими користуються українці. Як відомо, платіжна система Приват24 залишається найпопулярнішим в Україні інтернет-банкінгом, який налічує більше 9 мільйонів користувачів. Крім того, ПриватБанк залишається основним кредитором населення України. І одним із пріоритетних завдань банку на 2019 рік стане зниження ставок кредитування для малого та середнього бізнесу.

загрузка...