У Середземному морі затримали українську яхту з 60 нелегалами

Злочинне транснаціональне угруповання у складі громадян Іраку, Сирії, Туреччини, Італії та Греції залучило до незаконної діяльності 12 громадян України, мешканців Полтавської, Одеської та Донецької областей, які переправляли нелегальних мігрантів з Туреччини до Греції та Італії морським шляхом маломірними суднами.

У Середземному морі затримали українську яхту з 60 нелегалами - today.ua

У результаті вжитих заходів у Середземному морі в Каламакському морському регіоні Паліовуна, правоохоронні органи Греції затримали українську яхту, якою перевозили 57 мігрантів. Члени екіпажу судна – 3 наших співвітчизники.

Наступного дня в аеропорту Афін правоохоронці затримали одного з учасників злочинної організації, який протягом 2017-2018 років передавав завербованих громадян України за кордон, де їх у подальшому втягували у протиправну діяльність.

У більшості випадків для спонукання українців до вчинення протиправної діяльності застосовувалися шахрайські методи переконання, їм не доводилася справжня мета перевезення осіб на прогулянкових яхтах та не повідомлялося про негативні наслідки в разі їх затримання правоохоронними органами.

На даний час Держприкордонслужба спільно з Національною поліцією та Європолом проводять слідчі дії, кінцевою метою яких стане притягнення до кримінальною відповідальності осіб, у тому числі іноземних громадян, причетних до втягнення українських громадян до злочинної діяльності за кордоном.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що ЄС обмежить кількість мігрантів.

ДЖЕРЕЛОМВС