У Путіна розповіли, хто тепер буде займатись українським напрямом

Після повідомлення про відставку Владислава Суркова з посади помічника президента РФ в Кремлі розкрили, хто буде надалі займатися українським напрямом. Цю ситуацію прокоментував прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков, передають російські ЗМІ.

У Путіна розповіли, хто тепер буде займатись українським напрямом - today.ua

Так, прессекретар Путіна спростував інформацію про зміну стратегії РФ щодо України.

"Зараз займається і Сурков (українським напрямом, - ред.), займається де-юре, ще раз повторюю, він продовжує залишатися помічником президента зараз, у міру необхідності займається і помічник Ушаков, управління з міжнародних справ. Тому різні підрозділи підключаються за необхідності, як це завжди буває в адміністрації президента", - розповів Пєсков.

Також прессекретар президента РФ прокоментував інформацію про те, що помічник Путіна Дмитро Козак очолить український напрямок.

"Як президент вирішить, так і буде", - сказав він.

Як відомо, економічний куратор ОРДЛО Дмитро Козак більше не обійматиме посаду в російському уряді. Згодом стало відомо, що його призначать на посаду в адміністрацію президента РФ.

Нагадаємо, також раніше прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що між Володимиром Зеленським і Володимиром Путіним утворився "ефективний контакт".