У Києві запустили новий залізничний експрес від вокзалу до “Борисполя“

Автор: Оксана Житнюк

Сьогодні, 30 листопада, у Києві відбувся запуск нового потягу, який курсуватиме між київським залізничним вокзалом та аеропортом "Бориспіль". Про це повідомив прем’єр-міністр Володимир Гройсман на своїй сторінці в Facebook.

У Києві запустили новий залізничний експрес від вокзалу до “Борисполя“ - today.ua

На церемонії запуску були присутні президент Петро Порошенко, прем’єр-міністр Володимир Гройсман, міністр інфраструктури Володимир Омелян та керівник "Укрзалізниці" Євген Кравцов.

"У п’ятницю запускаємо залізничний експрес з центру Києва до аеропорту "Бориспіль". Проект реалізували дуже швидко. Від затвердження урядом до запуску першого потяга минуло лише 9 місяців", - зазначив Гройсман.

Він також наголосив, що відтепер можна без проблем прогнозувати час на дорогу до аеропорту – 35 хвилин із залізничного вокзалу до "Борисполя".

Популярні зараз

В Україні незабаром зростуть ціни на автомобілі

В Україні запроваджують кардинально нові правила видачі та продовження лікарняних

В Україні тариф на воду для побутових споживачів перевищив 100 гривень

В Україні очікується гострий дефіцит овочів через аномальну спеку: “Це катастрофа“

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Як раніше повідомлялось, інтервал між електричками становитиме близько однієї години, однак зранку та ввечері його зменшать до 27-44 хвилин. Час у дорозі в напрямку аеропорту складатиме 37-38 хвилин, а в зворотному напрямку – 39-44 хвилини. Експрес робитиме лише одну двохвилинну зупинку на вокзалі "Дарниця".