У Києві з річки витягли тіло чоловіка

Сьогодні, 29 квітня, у Києві в річці Дніпро було знайдено тіло чоловіка. Про це повідомляє прес-служба ДСНС.

У Києві з річки витягли тіло чоловіка - today.ua

Так, о 12.12 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у м. Києві надійшло повідомлення про виявлене тіло людини у річці Дніпро поблизу моста Метро.

Прибувши до місця виклику, рятувальники встановили, що на поверхні води знаходиться тіло чоловіка. Діставши тіло людини з води, вони передали його правоохоронним органам, ними ж і будуть встановлюватися причини та обставини трагічного випадку.

Нагадаємо, раніше на Донеччині пенсіонер застрелив злодія, а тіло скинув у річку.

Так, 20 квітня у річці біля с. Клебан Бик Костянтинівського району Донецької області місцевими жителями було виявлено тіло 32-річного чоловіка. Судово-медична експертиза встановила, що смерть чоловіка, раніше судимого за крадіжку, настала в результаті вогнепального поранення. Протягом трьох днів кримінальна поліція провела подвірний обхід села, опитавши близько 400 осіб, в результаті чого підозрюваний у вбивстві був встановлений.

Як з’ясувалось, за декілька тижнів до трагедії між 64-річним пенсіонером та його односельцем виник конфлікт, причиною якого стала спроба вчинити крадіжку майна. Власник житла пострілом з рушниці смертельно травмував непроханого гостя. Потім на мотоциклі вивіз тіло до водойми та викинув у воду, щоб знищити сліди злочину.