У Києві дві жінки пообіцяли 15-річній дівчині роботу “нянею”, зачинили в квартирі і змусили займатись проституцією

260
У Києві дві жінки пообіцяли 15-річній дівчині роботу "нянею", зачинили в квартирі і змусили займатись проституцією - today.ua

У Києві дві жінки запросили на роботу “нянею” 15-річну дівчину з Житомирської області, пообіцяли їй високу зарплату і безкоштовне житло, а натомість протягом чотирьох днів насильно утримували її в орендованій квартирі і змушували займатися проституцією. Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва.

“Встановлено, що 15-річна дівчина з Житомирської області познайомилася зі зловмисницями в одній із соціальних мереж. Дізнавшись, що дівчина з багатодітної сім’ї, жінки пообіцяли їй високооплачувану роботу нянею в Києві і безкоштовне житло. Не підозрюючи про справжні наміри зловмисниць, дівчина приїхала в столицю. Однак замість обіцяної роботи обвинувачені закрили дівчину в квартирі на Троєщині, відібрали гроші і документи. В подальшому, систематично застосовуючи до неї фізичне насильство, змушували надавати інтимні послуги клієнтам, яких самі підшукували”, – йдеться в повідомленні.

За результатами судового розгляду вину обвинувачених у скоєнні злочинів, передбачених ч.3 ст.303 та ч.2 ст.146 КК України, прокурором доведено повністю. Вироком Деснянського районного суду м. Києва зловмисниць засуджені до 5 років позбавлення волі з конфіскацією всього майна.

Нагадаємо, раніше Нацполіція назвала регіони України, які займають лідируючі позиції за кількістю повій.

загрузка...