У Києві 9 травня обмежать рух транспорту

35
У Києві 9 травня обмежать рух транспорту - today.ua

У середу, 9 травня, у зв’язку із урочистими подіями до Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ої річниці вигнання нацистів із України із 5 ранку на вулицях біля Парку Вічної Слави обмежать рух усіх видів транспорту. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Повідомляється, що рух буде перекритий на вул. М. Грушевського (від пров. Кріпосного до вул. Арсенальної), пров. Інженерному, вул. Московській (від Кловського узвозу до пл. Арсенальної), вул. І. Мазепи (від пл. Арсенальної до вул. Лаврської), пров. Бутишів, вул. М. Омеляновича-Павленка, алеї Героїв Крут, вул. Лаврській (від вул. І. Мазепи до вул. Цитадельної).

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко підписав указ “Про відзначення в 2019 році Дня пам’яті і примирення, День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні і 75-ї річниці вигнання нацистів з України”. Зокрема, він доручив Кабміну затвердити та забезпечити проведення урочистих заходів з нагоди річниці завершення Другої світової війни.

Також ми писали про те, що міністр закордонних справ України Павло Клімкін запропонував 9 травня вийти на вулиці з портретами замордованих у часи сталінських репресій українців на противагу проросійській акції “Безсмертний полк”.

загрузка...