У Києві мати викинула новонароджену дитину

343
У Києві мати викинула новонароджену дитину - today.ua

У неділю, 3 березня, в Києві на вулиці Фрометівській, що в Голосіївському районі, знайшли труп немовляти. Попередньо, це дівчинка. Тіло дитини лежало біля гаражів, де йде будівництво. Немовля виявили перехожі близько о 8:30, які і викликали поліцейський наряд.

Місцеві жителі розповідають, що недалеко від місця живе неблагополучна сім’я. Попередньо, дитину народила жінка в гуртожитку. Після чого віднесла дівчинку на завалену сміттям територію. Померла дівчинка в момент народження або вже після того, як виявилася викинутою, – встановить слідство.

На місці НП на даний момент працює поліція та слідчо-оперативна група. Вони опитують свідків і місцевих жителів. Деталі того, що сталося і особистість матері правоохоронці встановлюють.

Поліція просить повідомити будь-яку інформацію, а також припущення або підозри щодо особи, яка могла вчинити вказаний злочин, по телефону “102”.

Раніше правоохоронці м.Ніжин Чернігівської області отримали повідомлення про труп немовляти, який був виявлений в лісовому масиві, неподалік від місцевого полігону твердих побутових відходів.

загрузка...